24.10.2020 Podzimní prázdniny 26.-30. října

V týdnu od 26. října do 30. října jsou vyhlášené podzimní prázdniny a žádná zájmová činnost v DDM neprobíhá. O znovuotevření DDM v souvislosti s vládními nařízeními a epidemiologickou situací budeme informovat zde na webových stránkách a Facebooku DDM Modřany.

19.10.2020 DDM Modřany musí být do uzavřen

DDM Modřany má zakázanou přítomnost účastníků na zájmovém vzdělávání. Nařízení se týká všech aktivit na všech úrovních. DDM je školské zařízení a musí respektovat rozhodnutí dotčených orgánů, proto se na nás prosím nezlobte a nehledejte způsoby, jak dané nařízení obejít. Těšíme se na vás opět po podzimních prázdninách. Děkujeme za pochopení

12.10.2020 E-maily DDM jako nevyžádaná pošta SPAM

Na základě upozornění od vás, účastníků našich kroužků, informujeme, že v e-mailových schránkách některých poskytovatelů spadají naše zprávy z adresy ddmm.cz do složky Nevyžádané pošty - SPAM. Tuto skutečnost nemůžeme nijak ovlivnit a je na každém majiteli schránky, aby si ji individuálně nastavil. Proto prosíme, abyste, zvláště v této době plné náhlých změn, kontrolovali i tuto složku pravidelně a případně potvrdili naše adresy jako vyžádané e-maily, aby vám nic neuniklo. Veškeré informace nalezne samozřejmě i zde na webu.

10.09.2020 Provoz recepce pro veřejnost

Z důvodu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců jsou recepce DDM pro veřejnost uzavřeny. V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky v časech uvedených v záložce Kontakty (Pracovní doba recepce). Pro odevzdání dokumentů a podepsaných přihlášek využijte poštovní schránku DDM.

Nedělní pohádka Myška Eliška

DIVADÉLKO MYŠKY ELIŠKY - Pohádky z dýňové zahrádky

Autorská interaktivní pohádka s písničkami z cyklu Dobrodružství myšky Elišky na cestách
Díl podzimní je o tom,jak se malá myška Eliška rozhodla pomoci zvířátkům přichystat si dostatek potravy a společný pelíšek dříve, než přijde zima, kterou přečkají v teple staré hodné dýně v malé zahrádce u lesa. Jaké dramatické dobrodružství při tomto chystání se na zimu zažijí se zlým kocourem Fildou? To se necháme překvapit.
Děti jsou zapojeny do hry na jevišti a mohou si vyzkoušet hraní s loutkou.Všechny se naučí,jak se hraje pantomima.
Pro děti od 2-8 let. Délka představení cca 45 min.

Kód 109706
Název Nedělní pohádka Myška Eliška
Termín konání 22.11.2020 15:00 - 16:00
Místo konání DDM Herrmannova
Hlavní vedoucí Richard Rezek
Věková skupina 3-99 let
Jiná ujednání 60,-Kč Dospělí
Cena 40,- Kč