01.04.2020 Domeček on-line

Naše dveře jsou zavřené, ale my pro tebe chystáme aktivity dál! Více informací o projektu Domeček on-line nalezneš v sekci články v pravé části hlavní strany webových stránek.

30.03.2020 Přihlašování na PT

Upozorňujeme zájemce o přihlášení na PT, že přihlašování je možné pouze on-line přes Klientské centrum DDM (https://ddmmonet.iddm.cz/prihlaseni). Prosíme o zřízení přístupu do Klientského centra a kontrolu funkčnosti s dostatečným předstihem.

23.01.2020 Kola a koloběžky musí zůstat venku

Milí rodiče a účastníci kurzů, dovolujeme si vás upozornit, že s platností od 23.1. 2020 není dovolen vstup do budovy s jízdními koly a koloběžkami. K jejich odložení slouží venkovní stojan, kde si můžete svá kola přineseným zámkem zajistit. Za odložené věci nijak neručíme. Děkujeme za pochopení a respektování tohoto pravidla. Vaše DDM

Čarodějnice v Domečku ZRUŠENO

Těšíte se na pálení čarodějnice? Ani neočekáváme jinou odpověď než ano. Přijdťe s námi oslavit Filipojakubskou noc s Domečkem, kde se můžete "vyřádit" s našimi pedagogy na zajímavých workshopech, shlédnout "čarodějnická" vystoupení, zažít spousty legrace na připravených atrakcích a v neposlední řadě si společně u táboráku upéct buřty. Pro prvních 55 příchozích dětí máme připravenou odměnu v podobě cukrové vaty. Zajištěn je i stánek s občerstvením, kde můžete zakoupit špekáčky na oheň. Samozřejmostí je soutěž o nejlepší čarodějnické převleky. Už se nemůžeme dočkat, až společně zapálíme Moranu!

Kód 199508
Název Čarodějnice v Domečku ZRUŠENO
Termín konání 30.04.2020 16:00 - 19:00
Místo konání DDM Urbánkova
Hlavní vedoucí Jan Šesták
Věková skupina 0-99 let
Sraz účastníků Urbánkova
Vybavení na akci kostýmy vítány