23.09.2021 Kroužky kláves a sólového zpěvu

Nově pro vás letos otevíráme dlouho očekávané zájmové kroužky hry na klávesy a také sólového zpěvu, které poběží od 11. října. Přihlásit se můžete v záložce Zájmové kroužky.

14.09.2021 Kroužek francouzštiny

Od středy 15. září 2021 otevíráme kroužek francouzštiny pro úplné začátečníky, na který je možné se ještě hlásit. V případě zájmu otevřeme i hodiny pro starší zájemce. Kontakt na lektorku získáte přes vedoucího sekce (j.sestak@ddmm.cz)

13.09.2021 Zápis na kroužky v MŠ Tyršovka a Karásek

bude probíhat od středy 15. září od 12 hodin formou on-line zápisu. Kroužky jsou již k nahlédnutí na www.ddmm.cz. Ve středu bude dodána záložka on-line přihlášení. Kroužky jsou v MŠ Karásek určeny pouze pro žáky 3 a 4 třídy. Kroužky začínají od 4. října 2021.

Adventní cesta 2021

Po roce se opět blíží Vánoce a s nimi přichází každý adventní víkend nová dobrodružství s naší Adventní cestou.

Překonejme společně čtyři jednoduché výzvy, které nás na cestě k vánočnímu stromečku čekají. Podobně jako je tomu na adventním věnci, tak i v našem případě projdeme čtyři cesty směřující k jednomu završení v podobě čekání na pěkné dárky. Pod stromeček nám je nadělí Ježíšek a u rodinného projektu Adventní cesta pro změnu šťastná ruka lovící v osudí. Přesto Vánoce samotné nemají být pouze o jediném okamžiku, kdy si rozbalujeme dárky, ale především o prožitku. Stejnou myšlenku razíme i v naší výzvě, kdy čtyři cesty mají znamenat příjemné chvíle strávené spolu s nejbližšími a nadechnout se na čerstvém vzduchu směrem k světlejším zítřkům. Tak nasaďme kulichy a rukavice a pojďme na to.

Každá cesta vás povede k pěkné procházce. Přejeme příjemně strávené chvíle na čerstvém vzduchu.


Podle pohyblivé trasy odtajněné na webové stránce

http://adventnicesta.jecool.net/node/15

musíte ve videu najít místa, kde jsme se vyfotili a k tomu udělat přesně to, co tam děláme my. Takže pozadí a kulisy by měly být stejné u všech. Tímto zábavným způsobem si projdete celou trasu. Na každé trase vás čekají tři zastávky – na začátku, uprostřed a na konci.

Fotky posílejte: na e-mail adventnicesta@ddmm.cz nebo do zpráv na Facebooku DDM Modřany, nebo na WhatsApp 774 422 099.


Veškeré informace najdete na webu Adventní cesty:

http://adventnicesta.jecool.net/node/15

Krásný advent!